3 роки неволі: у Віньківцях винесли вирок за наркотики 64-річній жінці

Фото: thedailybeast.com

Віньковецький районний суд визнав винною обвинувачену за частиною 1 статті 310 Кримінального кодексу України (незаконне вирощування снотворного маку в кількості від ста до п’ятисот рослин) та за частиною 2 статті 309 Кримінального кодексу України (дії, вчинені особою, яка раніше вчинила один із злочинів, передбачених статтею 310 цього Кодексу, предметом яких були наркотичні засоби у великих розмірах) та засудив її до 3 років за гратами.

У вироку суддя констатує:

Не визнала своєї провини і не покаялась, але знаходить свої дії правильними… тому може продовжити свої протиправні дії, перебуваючи на свободі.

Як встановив суд, 64-річна річна жінка протягом квітня-серпня минулого року на ввіреній їй у користування земельній ділянці виростила 471 рослину маку. За висновками експертів він містить наркотично активні алкалоїди опію – морфін, кодеїн і відноситься до виду рослин «мак снодійний». Під час огляду прибудови до господарського приміщення поряд із цією присадибною ділянкою, правоохоронці знайшли й вилучили більше 3 кг 300 г макової соломки.

Дослідивши докази у справі, заслухавши численних свідків, суд прийшов до висновку про винуватість жительки Вінковецького району в інкримінованих їй злочинах.

Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Прес-служба Хмельницького апеляційного суду

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне