Хмельницькі казарми ремонтуватимуть сумнівні фірми з Івано-Франківської області

Фото: ua.censor.net.ua

Західне територіальне квартирно-експлуатаційне управління підписало два договори з ТОВ “КС Кремінь” на будівництво двох казарм поліпшеного планування у Хмельницькому на загальну суму 28 млн грн., про це повідомляють “Наші гроші” з посиланням на сайт електронних закупівель Prozorro.

Згідно з угодами, двоповерхові казарми поліпшеного планування №2 і №4 збудують у військовому містечку №1 на вул. Толстого, 1а (поблизу дворівневої транспортної розв’язки) до грудня цього року.

Казарма №2 обійдеться замовникові у 14,4 млн грн. При цьому фірма отримає 227 тис. грн. прибутку, на заробітну плату піде 1,4 млн грн.

За будівництво казарми №4 Західне управління заплатить 13,5 млн грн. Із цих коштів «КС Кремінь» отримає 276 тис. грн. прибутку, заробітна плата становитиме 1,2 млн грн.

У кожній казармі буде хол, 25 спалень на п’ять осіб, 12 ванних кімнат з душовою з лінійним трапом та ванна кімната з душовою кабіною, дві кухні. А також сушарня з гладильнею та пральня. На території казарм передбачено проїзд, тротуари та газони.

У першому тендері компанія-переможець змагалася з ТОВ «Север-Сталь Конструкція», ТОВ “ІБК Люкс Капітал Буд”, ТОВ “Баукунст Київ”, ТОВ “Авалон Строй”, ТОВ “БК Пегас”, ТОВ “ДСС Солюшионс”, ТОВ “Будівельна фірма “Укрінбуд”, ТОВ “Будівельна компанія “Укркомплексбуд” та ТОВ “Комунпостачсервіс”. Початкові пропозиції компаній становили від 15,3 до 17,3 млн грн. Під час аукціону ціни учасників знизилися до 14,3-16,5 млн грн.

У другому тендері конкуренцію, крім перелічених вище компаній, склали ще ПП “Смірнов-Поділля” та ТОВ “Фінансова будівельна компанія Луч”. Під час аукціону компанії знизили свої початкові пропозиції з 15,3 – 17,9 млн грн до 13,5-17,9 млн грн.

ТОВ “КС Кремінь” зареєстроване 2016 року, його юридичне місцерозташування – с. Пістинь (Івано-Франківська область). Власниками фірми є Пістинська сільська рада (5%) та Василь Пліхтяк (95%), який водночас є директором цієї компанії. Василь Пліхтяк також є співвласником (70%) ТОВ “Косівське ремонтно-будівельне управління-5”.

До будівництва казарм фірма планує залучити двох субпідрядників з Івано-Франківська – ТОВ “Монтажно-проектувальне підприємство “Леона” (власниця – Тетяна Кулічевська) та ТОВ “ПМК-113” (власники – Віталій та Володимир Андрійчуки, Юрій Іванців).

У співзасновниках ТОВ “Монтажно-проектувальне підприємство “Леона” також є чернівчанин Юрій Кульчицький. Він є засновником ТОВ “Пожежна будівельна фірма “Схід”, членом політичної партії “Патріот”. Політична сила заснована у грудні 2016 року. Її лідер Микола Голомша – заступник Генерального прокурора України з 2003 по 2010 рік. З 2010 року працював на посаді посаді до військового прокурора Центрального регіону України, а з серпня 2012 року – начальником управління у воєнній сфері ГПУ. Був люстрований.

У 2017 році проект PROSUD опублікував розслідування про сім’ю Голомшу та їхні статки.

Інша підрядник також викликав багато запитань у прикарпатських журналістів. Засновниками і власниками ТОВ “ПМК-113” є троє жителів Івано-Франківська: Андрійчук Віталій Вікторович, Андрійчук Володимир Вікторович та Іванців Юрій Іванович.  У 2017 році фірма Володимира Андрійчука ТОВ “Інвестмент Енерджі Компані” з капіталом у 2000 гривень отримала у користування на 49 років майже 9 гектарів під будівництво сонячної електростанції.

Протягом 2017 року фірма «КС Кремінь» отримала від бюджетників лише три підряди на дрібні ремонти на загальну суму 505,7 тис. грн. Цього року компанія вже взяла участь в семи великих тендерах на будівництво казарм поліпшеного планування (враховуючи дві поточні закупівлі). Але наразі уклало лише дві угоди.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне