На Хмельниччині аудитори знайшли 11 мільйонів перевитрат бюджетних коштів

Фото: UkrMedia

За перше півріччя  фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму  10,8 млн гривень, повідомляє прес-служба служби.

Порушники відшкодувати втрати на суму 11,5  млн гривень (з врахуванням усунення втрат матеріальних та фінансових ресурсів виявлених у попередніх роках), а до бюджетів усіх рівнів повернули  понад 2 млн гривень.

До установ та організацій, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано 21 фінансову санкцію у вигляді  попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень розпорядникам бюджетних коштів.

За результатами проведених державних фінансових аудитів надано 53 пропозиції щодо підвищення рівня ефективності використання коштів і майна, 20 пропозицій виконано об’єктами контролю. Крім того, усунуто порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму понад 280 тис. гривень. За порушення законодавства 22 посадових особи притягнуто до  адміністративної відповідальності, 13 – до дисциплінарної та матеріальної.

Також, за наслідками проведених контрольних заходів за порушення  законодавства з фінансових питань із займаних посад  звільнено три особи.

Матеріали 16 ревізій та 4 аудиторських звітів передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їхнього розгляду розпочато 5 досудових розслідувань.

 

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне