Обласна команда юних велосипедистів завоювала 4 медалі на чемпіонаті України

Фото: adm-km.gov.ua

Чемпіонат України серед спортсменів віком 13-14 та 15-16 років відбувався у Дніпропетровській області. Захищати честь Хмельниччини поїхала збірна команда області – 11 спортсменів, повідомляє прес-служба у Хмельницькій області.

Всього у чемпіонаті взяли участь майже півтори сотні учасників.  До програми змагань увійшли обидва олімпійських вида шосейних гонок – індивідуальна гонка на час та індивідуальна групова гонка.

У першому виді, що проходив у суботу, успіху досягли двоє хмельничан. Дарина Нагуляк на дистанції у 10 кілометрів на півхвилини випередила найближчу суперницю, показала найкращий час та завоювала золото у старшій категорії дівчат. На тій ж дистанції але вже серед молодших юнаків двоє спортсменів області склали достойну конкуренцію місцевим претендентам. Наш Олександр Кришталь показав п’ятий час, а Давид Звірановський став бронзовим призером чемпіонату. У молодших дівчат близькою до п’єдсталу була Катерина Черватюк – четверте місце.

Фото: adm-km.gov.ua

На другий день змагались у груповій гонці. Серед юнаків 2002-2003 рр.н. найвище був Стецюк Вадим – 13-е місце. Серед дівчат того ж віку Плоцідим Анастасія фінішувала з основної групи та виборола третє місце чемпіонату. Так само у групі закінчив гонку серед молодших юнаків  Звірановський Давид. На фініші йому вдалося завоювати свою другу бронзову медаль. Шостим був Кришталь Олександр, десятим – Толошин Владислав. Серед молодших дівчат найвище місце, шосте, у Черватюк Катерини.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне