Перші результати операції «Нічне місто»

06121806
Фото: hm.npu.gov

6 грудня на території області розпочався комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Нічне місто», метою яких є протидія злочинам, пов’язаним з торгівлею людьми та загалом покращення криміногенної ситуації на території області.

Сьогодні під час нічного відпрацювання обласного центру працівники відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУНП в Хмельницькій області спільно з колегами із Управління Державної міграційної служби виявили нелегального мігранта з Вірменії.

Як повідомляє прес-служба поліції, 27-річний чоловік близько 2 років тому приїхав до України. Він прострочив усі терміни перебування і навіть не намагався оформити будь-яких документів для легалізації свого перебування тут.

На нелегала склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення та зобов’язали його покинути межі України. А його співмешканці доведеться відповідати за ст. 205 КУпАП (Невжиття громадянами, які запросили в Україну іноземців і осіб без громадянства в приватних справах і надали їм жилу площу, заходів до забезпечення у встановленому порядку їх своєчасної реєстрації).

Нагадаємо, поліцейські нагадали рятувальникам Правила дорожнього руху. Збільшення числа транспортних засобів та учасників дорожнього руху підвищує ймовірність аварійності на автошляхах. Відповідно зростає число осіб, які потенційно можуть постраждати внаслідок автопригод. Тому, 5 грудня представники національної поліції завітали в 7-му державну пожежно-рятувальну частини, аби ще раз обговорити з вогнеборцями аварійні ситуації на дорогах. Працівники поліції розповіли вогнеборцям про особливості керування різними видами транспорту, роз’яснили права і обв’язки учасників дорожнього руху.

 

 

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне