Шепетівська міська рада порушила законодавство України

Фото: economics.unian.net

Як повідомляє Хмельницька обласна прокуратура, Шепетівською місцевою прокуратурою встановлено, що на земельній ділянці Шепетівського колежду Подільського державного аграрно-технічного університету розміщено тимчасову споруду – павільйон для торгівлі змішаними товарами.

Виявилось, що торговий павільйон належить фізичній особі та, незважаючи на відсутністю у неї оформленого у встановленому законом порядку права користування цією земельною ділянкою, для його розміщення рішенням міської ради видано паспорт прив’язки.
Зважаючи на ці порушення та враховуючи те, що земельна ділянка державного закладу освіти всупереч вимог Закону України «Про освіту» використовується не за цільовим призначенням, місцевою прокуратурою вжито заходи представницького характеру.
Як повідомив керівник місцевої прокуратури Іван Комар, рішенням Шепетівського міськрайонного суду позицію прокуратури підтримано, паспорт прив’язки тимчасової споруди анульовано, а власника павільйону зобов’язано звільнити земельну ділянку закладу освіти шляхом його демонтажу.
Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне