ДБР повідомило про підозру поліцейському, який незаконно продовжував термін дії дозволів на володіння зброєю

Фото: суд

Працівники Територіального управління ДБР Хмельницького за сприяння внутрішньої безпеки Нацполіції повідомили про підозру інспектору з контролю за обігом зброї районного управління поліції у Хмельницькій області.

Встановлено, що поліцейський з 2018 року, маючи доступ до спеціалізованої бази, самовільно вносив неправдиві дані до Інтегрованої інформаційно-пошукової системи органів внутрішніх справ України.

Дані стосувалися заяв, квитанцій та довідок певних осіб. Ці незаконні зміни дозволяли продовжити дію дозволів на володіння зброєю, переважно мисливською.

ДБР задокументовано щонайменше 6 подібних випадків.

Наразі слідством встановлюються мотиви вчинення правоохоронцем відповідних протизаконних дій.

Поліцейський підозрюється в несанкціонованих діях з інформацією, яка оброблюється в комп’ютерах, автоматизованих системах та комп’ютерних мережах, вчинених повторно (ч. 1 та ч. 3 ст. 362 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Хмельницька обласна прокуратура, оперативний супровід – Нацполіція.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне