Голова Хмельницької ОДА хоче запросити Стівена Спілберга на Хмельниччину

Фото: https://www.20minutes.fr/

Голова Хмельницької облдержадміністрації Сергій Гамалій звернувся листом до президента України Володимира Зеленського з проханням підтримати ініціативу і запросити американського кінорежисера Стівена Спілберга до України. Про це він повідомив на власній сторінці у фейсбук.

“Я хочу, щоб кіногеній побував і на Хмельниччині, батьківщині своїх предків по татовій лінії”, – написав Сергій Гамалій. За його словами, Стівена Спілберга з Україною та Хмельниччиною пов’язує походження його діда Шмуела, який змінив в Америці своє ім’я на Семюеля.

“Шмуел Шпільберг та Рівка Чечік народилися в Кам’янці-Подільському та пройшли традиційні для євреїв обряди у місцевій синагозі. Сестра Стівена Ненсі брала участь у гуманітарній допомозі дітям Чорнобиля. “Я виріс із ідишем та російською мовою вдома, а однією з улюблених моїх страв досі є борщ”, – писав Стівен, онук Семюеля та Ребекки, які стали себе називати на американський манер. До слова, українські корені у відомого кінорежисера не тільки з боку батька. Дід по матері – Файвл (Філіп) Познер – вихідець з Одеси”, – зазначає у своєму допису в соцмережі Сергій Гамалій.

 
Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Позначки:  
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне