Хмельницький апеляційний суд не пом’якшив покарання чоловікові, який побив двох жінок у Полонному

35
Фото: gp.gov.ua

Хмельницький апеляційний суд залишив без змін вирок Полонського районного суду, згідно із яким місцевого жителя 1995 року народження визнали винним за частиною першою статті 125 Кримінального кодексу України «Умисне легке тілесне ушкодження». За це йому призначили покарання у виді 200 годин громадських робіт.

На момент прийняття цього рішення Полонським райсудом, чоловік мав три непогашені судимості за цією ж статтею та ще за кількома Кримінального кодексу України: частиною другою статті 185 «Крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб». Частиною третьою статті 15 частиною третьою статті 186 – за незакінчений замах на грабіж із проникненням у житло.

За попереднім вироком чоловік отримав чотири роки позбавлення волі. Зважаючи на це, суд перевів 200 годин громадських робіт за цим вироком у 25 діб позбавлення волі. Які додав до попереднього покарання. І саме їх оспорював чоловік у апеляційній скарзі, яку колегія суддів не задовольнила.

25 діб позбавлення волі чоловік отримав за те, що в лютому 2019 року завдав умисних легких тілесних ушкоджень двом жінкам: матері і доньці, які їхали на велосипедах по Полонному. За вироком суду, спершу чоловік ображав жінок, коли ж ті йому зробили зауваження – схопив доньку, скинув її із двоколісного й щонайменше чотири рази ударив кулаком в обличчя та голову. Коли мати спробувала заступитися за свою дитину – теж отримала від нього три удари в обличчя та голову.

Апеляційну інстанцію 24-річний чоловік просив пом’якшити йому покарання через молодий вік. Однак колегія суддів скаргу відхилила.

Пресслужба Хмельницького апеляційного суду.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне