На Хмельниччині перевірять заклади охорони здоров’я

Фото: https://www.adm-km.gov.ua/

4 лютого перший заступник голови адміністрації Сергій Тюрін провів нараду щодо забезпечення і контролю за належним дотриманням протипожежних заходів у закладах охорони здоров’я області. До участі в нараді були запрошенні представники окремих структурних підрозділів ОДА, ГУ ДСНС У Хмельницькій області, ГУ Нацполіції в області, обласної прокуратури.

Нарада ініційована у зв’язку з трагедією, яка сталася у м. Запоріжжя, де під час пожежі в обласній інфекційній клінічній лікарні померло чотири людини – три пацієнти та лікарка, яка рятувала життя. Відтак, за дорученням голови обласної державної адміністрації Сергія Гамалія проведено оперативну нараду та обговорено комплекс заходів щодо уникнення можливих пожеж.

Перший заступник голови адміністрації наголосив, що першочергово під перевірку мають потрапити 23 лікувальних заклади області, які надають допомогу хворим на коронавірусну інфекцію.

В свою чергу, начальник ГУ ДСНС в області Едуард Братко доповів, що на території області розташовано 1904 об’єкти з масовим перебуванням людей, з них 112 готелів та хостелів, 16 пансіонатів, 64 будинки для людей похилого віку та осіб з інвалідністю, 738 дошкільних закладів освіти, 637 загальноосвітніх та 31 вищий навчальний заклад, 33 професійно-технічних заклади, 102 гуртожитки, 56 закладів охорони здоров’я стаціонарного типу (обласного підпорядкування – 24, міського, районного підпорядкування – 42), 1037 ФАПів та амбулаторій, 61 торговельно-розважальний центр.

За його словами, у період з грудня 2019 року по березень 2020 року працівниками ГУ ДСНС в області було проведено позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки у 56 лікувальних закладах. Під час перевірок вищевказаних об’єктів виявлено 1504 порушення, з них 404 порушення не усунуто протягом попередніх років. За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання приписів ДСНС до адміністративної відповідальності притягнуто 64 керівника об’єктів і відповідальних посадових осіб. Для керівників решти закладів було вручено відповідні приписи з термінами на усунення порушень.

Серед іншого Сергій Тюрін наголосив, що з працівниками медичних закладів потрібно провести роз’яснювальну роботу, адже як показує практика в стресовій ситуації медперсонал не володіє елементарними правилами пожежної безпеки.

Так, за результатами обговорення вирішено першочергово здійснити перевірку 23 закладів охорони здоров’я, де перебувають хворі з COVID-19, щодо забезпечення і дотримання усіх необхідних правил, вимог і стандартів протипожежної безпеки.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне