На Хмельниччині вже троє міських голів підписали Кодекс етичної поведінки

Фото: https://www.oporaua.org/

На Хмельниччині вже троє міських голів відгукнулися на пропозицію ОПОРИ і підписали декларацію підтримки Кодексу етичної поведінки під час місцевих виборів.

Першою з міських голів Хмельниччини Кодекс поведінки посадових осіб місцевого самоврядування та державних службовців під час виборчого процесу підписала красилівська міська голова Ніла Островська.

«Не роздумуючи, за пропозицією Громадянська мережа ОПОРА, підписала Декларацію підтримки Кодексу етичної поведінки під час місцевих  виборів. P.S. Ніколи не застосовувала і не застосовую адмінресурс під час виборів», – написалаочільниця Красилова на своїй сторінці у Facebook 9 жовтня.

Про підтримку Кодексу повідомив також міський голова Нетішина Олександр Супрунюк. Відповідна інформація розміщена на сайті Нетішинської міської ради 12 жовтня.

15 жовтня задекларував підтримку Кодексу етичної поведінки міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

Зазначимо, що розроблений Громадянською мережею ОПОРА Кодекс поведінки посадових осіб місцевого самоврядування та державних службовців під час виборчого процесу враховує положення українського законодавства, яке регламентує поведінку посадовців та державних службовців, у тому числі в умовах виборчого процесу. Документ містить основні етичні вимоги до поведінки посадових осіб та державних службовців з метою уникнення дій, що можуть класифікуватися як зловживання 5 типами адмінресурсу: кадровим і матеріальним, бюджетним, силовим, регуляторним та медійним. Кодекс складається з 4-х розділів: «Основні принципи поведінки посадовців та службовців під час виборчого процесу», «Правила поведінки», «Правила поведінки в соціальних мережах», «Відповідальність за порушення Кодексу». З текстом документа можна ознайомитися на сайті Громадянської мережі ОПОРА.

ОПОРА також розробила інструкцію, як підписати Кодекс етичної поведінки під час місцевих виборів.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне