Обласна адміністрація створює робочу групу щодо передачі майна ДП “УкрАероРух” до КП “Аеропорт Хмельницький”

Фото: www.adm-km.gov.ua

З метою завершення процедури передачі зі сфери управління Міністерства інфраструктури України з балансу Львівського регіонального структурного підрозділу Державного підприємства обслуговування повітряного руху України до сфери управління Хмельницької обласної державної адміністрації державного майна, Міністерством інфраструктури України затверджено наказ від 10.05.2019 року №340 “Про безоплатну передачу майна Державного підприємства обслуговування повітряного руху України”.

Це стало можливим завдяки довготривалим перемовинам голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового із заступником Міністра інфраструктури Юрієм Лавренюком.

www.adm-km.gov.ua

Відтак, 29 травня під головуванням першого заступника голови адміністрації Володимира Кальніченка відбулася робоча нарада щодо створення обласної робочої групи з питань приймання – передачі майна, до складу якої також увійдуть представники від Міністерства інфраструктури України.

Учасники наради мають подати до Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації кандидатури осіб, які увійдуть до робочої групи, а потім розробити проект розпорядження та затвердити її склад.

Повідомляє сайт Хмельницької облаcної державної адміністрації

Нагадаємо, що застосування штрафних санкцій до власників “євроблях” перенесено на 22 серпня 2019 року. Таким чином, власники авто отримали додатковий час для розмитнення автомобілів. З 22 серпня вступають у дію нові санкції. Про це повідомляє Хмельницька митниця ДФС. 

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне