СБУ викрила у Хмельницькому працівника державного підприємства на антиукраїнській пропаганді

Фото: Управління СБ України у Хмельницькій області
На Хмельниччині Служба безпеки задокументували протиправну діяльність ще одного місцевого прихильника військової агресії рф проти України, який відкрито пропагував прокремлівські наративи у забороненій соцмережі.
 
Встановлено, що мешканець обласного центру – працівник одного із заводів міста відкрито підтримував у «Однокласниках» злочинну політику кремля та систематично поширював антиукраїнський контент.
 
Ворожий прибічник розміщував пости з виправданням російської агресії та дискредитацією українських військових.
 
У поширених фігурантом матеріалах наводилися маніпулятивні аргументи, якими російські пропагандисти намагалися виправдати злочини рф в Україні та переконати, що росія нібито діє адекватно і законно, бо саме Україна «8 років бомбила Донбас» і «укрофашисти» не виконували Мінських угод.
 
Під час проведення санкціонованих слідчих дій правоохоронці вилучили у помешканні агітатора комп’ютерну техніку та мобільні термінали, які він використовував для розповсюдження антиукраїнського контенту.
 
На підставі зібраних доказів йому повідомили про підозру у поширенні матеріалів, у яких міститься публічне заперечення здійснення збройної агресії проти України, встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України, тобто у вчиненні злочину, передбаченого ст. 111-1 Кримінального кодексу України.
 
Викриття протиправної діяльності здійснили співробітники СБУ у Хмельницькій області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне