Суд оштрафував члена ВЛК, якого зловили на хабарі у 1500 доларів

Фото: СБУ

Ярмолинецький районний суд виніс вирок члену військово-лікарської комісії Олександру Кулаю за вимагання й отримання хабаря від військовозобов’язаного: призначив йому 68 тисяч грн штрафу й відсторонив від роботи у ВЛК на рік.

Згідно з матеріалами справи, у жовтні 2023 року член ВЛК, дерматовенеролог Ярмолинецької багатопрофільної лікарні Олександр Кулай, перебуваючи у своєму службовому кабінеті, під час зустрічі з військовозобов`язаним, достовірно знаючи про наявність в останнього медичного захворювання, яке є підставою для визнання обмежено придатним до військової служби, запропонував чоловіку призовного віку за оформлення довідки ВЛК про його обмежену придатність до військової служби на шість місяців заплатити йому винагороду у розмірі 1500 доларів.

9 листопада 2023 року чоловік передав обвинуваченому хабар, за що той віддав йому картку обстеження із записом про наявність захворювання та довідку ВЛК про обмежену придатність. В подальшому, злочинні дії лікаря викрито працівниками правоохоронних органів на місці події.

05 березня 2024 року між підозрюваним та прокурором Хмельницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону була укладена угода про визнання винуватості відповідно до вимог ст.472 КПК України.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне