Суд виніс вирок злодію, що крав дорожні знаки біля Кам’янки

Фото: https://shepetivka.com.ua/

Днями Славутський міськрайонний суд виніс вирок уродженцю села Сьомаки, який вирішив привласнити дорожні знаки, якими користувалось ТОВ “СТЛ+М” під час ремонтних робіт автодороги сполученням Старокостянтинів-Рівне-Городище.

Інформує сайт міста Шепетівка

Як встановив суд, 3.10.2021 близько 00:30 год чоловік, реалізуючи свій умисел, спрямований на таємне викрадення чужого майна, переконавшись що за його діями ніхто не спостерігає, з узбіччя автодороги сполученням Старокостянтинів-Рівне-Городище в с. Кам`янка Шепетівського району Хмельницької області по вул. Визволителів навпроти будинку №36 умисно, таємно викрав два дорожні розділителі вартістю 528,64 грн за один, а всього на суму 1057,28 грн та дві гумові підставки вартістю 334,21 грн за одну, всього на суму 668,42 грн, що належать Товариству з обмеженою відповідальністю “СТЛ+М”, чим заподіяв останньому майнову шкоду на загальну суму 1725,70 грн.

Таким чином своїми умисними діями, які виразились у таємному викраденні чужого майна (крадіжка), ОСОБА_1 вчинив кримінальне правопорушення (злочин), передбачене ч. 1 ст. 185 КК України.

Крім цього, 22.10.2021 близько 01:00 год він знову реалізуючи свій умисел, з узбіччя автодороги сполученням Старокостянтинів-Рівне-Городище в с. Кам`янка Шепетівського району Хмельницької області по вул.Визволителів навпроти будинку №36 умисно, таємно, повторно викрав дві стійки дорожніх знаків (труби металеві СКМ 2.30) вартістю 1170,00 грн за одну, всього на суму 2340,00 грн, які належать Товариству з обмеженою відповідальністю “СТЛ+М”, завдавши ТОВ “СТЛ+М” майнову шкоду на вказану суму.

Таким чином своїми умисними діями, які виразились у таємному викраденні чужого майна (крадіжка), вчиненому повторно, чоловік вчинив кримінальне правопорушення (злочин), передбачене ч. 2 ст. 185 КК України.

Обвинувачений  повністю визнав свою винуватість у скоєному і пояснив, що 03 жовтня 2021 року близько 00.30 годин в с. Кам`янка Шепетівського району з узбіччя автодороги сполученням Старокостянтинів-Рівне-Городище викрав два дорожні розділителі та дві гумові підставки, а 22 жовтня 2021 року близько 01.00 год ще викрав дві металеві труби – стійки дорожніх знаків. У вчиненому розкаявся. Викрадене добровільно видав працівникам поліції.

Враховуючи тяжкість та обставини вчинення кримінального правопорушення, особу винного, те, що він добровільно повернув викрадене майно, розкаявся у скоєному, суд дійшов висновку про можливість виправлення без відбування покарання. Тому на підставі ст. 75 КК України його можливо звільнити від відбування покарання з випробуванням протягом іспитового строку та покласти на нього обов`язки, передбачені ст. 76 КК України.

Таким чином керуючись ст.ст. 370, 374-376 КПК України, суд ухвалив чоловіка визнати винуватим у пред”явленому обвинуваченні за ч. 1 ст. 185, ч. 2 ст. 185 КК України та призначити йому покарання:

  • за ч. 1 ст. 185 КК України – 1 рік обмеження волі;
  • за ч. 2 ст. 185 КК України – 2 роки обмеження волі.

На підставі ч. 1 ст. 70 КК України призначити покарання шляхом часткового складання призначених покарань – 2 роки 6 місяців обмеження волі.

На підставі ст. 75 КК України звільнити від відбування призначеного покарання з випробуванням протягом іспитового строку два роки та на підставі ст. 76 КК України покласти на нього обов`язки:

  • періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації;
  • повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи ;
  • не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації;
  • виконувати заходи, передбачені пробаційною програмою.
Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне