У 2019 році з міської скарбниці виділять 4 млн гривень на Палац спорту

1
Фото: ngp-ua.info

У 2019 році з бюджету Хмельницького виділять 4 млн грн на будівництво Палацу спорту загальною вартістю 275,91 млн грн.

Про це інформує Незалежний громадський портал. 

Додамо, що 22 березня у Хмельницькому заклали капсулу під будівництво Палацу спорту на Прибузькій, 5/1а. Хмельницький став єдиним містом держави, яке минулого року отримало державні кошти — 54 мільйони гривень — на зведення цього об’єкту. Наразі на Прибузькій, 5/1 а забивають палі.

До 1 липня підрядник має звести двоповерховий каркас будівлі і використати державну субвенцію. У квітні Кабмін проводитиме іще один конкурс. За його результатами Хмельницький очікує отримати на будівництво 30 мільйонів гривень з державної казни.

До 31 грудня 2020 року у Хмельницькому має з’явитися Палац спорту. Він матиме 4 поверхи: на першому – розташується спортивна арена на 2500 глядачів, яка буде призначена для проведення змагань з волейболу, баскетболу, гандболу та міні-футболу. Тут же облаштують роздягальні для команд з душовими та санітарними вузлами; тренерські кімнати та технічні приміщення.

Другий поверх включатиме два тренажерних зали, роздягальні, медичний кабінет, тренерські кімнати, кабінети директора та його заступника, холи і коридори.

На третьому поверсі будуть зали для ритмічної оздоровчої гімнастики і хореографії; роздягальні, медичний кабінет, тренерські кімнати, холи і коридори.

Четвертий поверх виконуватиме технічну функцію – там розмістять вентиляційні камери для забезпечення комфортного мікроклімату в приміщеннях Палацу спорту.

Нагадаємо, що “Астарта-Київ” більше не агітує за Порошенка.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне