У Нетішині керівнику комунального підприємства “світить” 2 роки в’язниці

1
Фото: www.unn.com

Працівниками Нетішинського відділу Шепетівської місцевої прокуратури в суді доведено вину керівника одного з комунальних підприємств міста Нетішина у вчиненні корупційного правопорушення.

За результатами досудового розслідування встановлено, що, зловживаючи своїм службовим становищем, посадовець розтратив кошти очолюваного комунального підприємства в розмірі 23 тис грн. Про це інформує прес-служба облпрокуратури. 

Окрім цього, з метою одержання кваліфікаційного сертифікату зловмисник здійснив службове підроблення. Цей сертифікат надав йому можливість займатись професійною діяльністю з технічної інвентаризації нерухомого майна. Тож, не маючи необхідного стажу роботи за фахом, чоловік надав до відповідної комісії копію трудової книги з недостовірними відомостями щодо займаної ним посади.

Як повідомив начальник відділу Володимир Гончарук, стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаної особи у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України. Це розтрата чужого майна шляхом зловживання службовим становищем та службове підроблення.  

Вироком Нетішинського міського суду Хмельницької області засудженому призначено покарання у виді 2 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади. Які пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, строком на 2 роки.

 

 

 

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне