Генпрокуратура повідомила про підозру працівнику СБУ Хмельницької області у справі “майдану”

Фото: vdalo.info

Як повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, управління спеціальних розслідувань Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України здійснює досудове розслідування за фактом застосуванням 19.02.2014 вогнепальної зброї біля центрального входу будівлі Управління СБУ у Хмельницькій області, під час проведення там мирних громадських акцій протесту, внаслідок чого загинуло дві особи, а ще ряд осіб отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості.

У провадженні встановлено обставини вчинення кримінальних правопорушень та отримано докази достатні для підозри конкретної особи у їх вчиненні.

Так, 21.06.2018 повідомлено про підозру співробітнику відділу ЦСО «А» УСБУ у Хмельницькій області у вчиненні перевищення влади, що супроводжувалося насильством, болісними діями та застосуванням зброї, заподіяння умисного тяжкого тілесного ушкодження за метою залякування потерпілого та інших осіб, заподіяння необережного тяжкого тілесного ушкодження та вбивства через необережність, тобто у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 365, ч. 1 ст. 119, ч. 2 ст. 121, ст. 128 КК України.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Слідство триває, збираються докази на перевірку причетності до злочину інших осіб.

Нагадаємо, наказ застосувати вогнепальну зброю віддав тодішній керівник УСБУ у Хмельницькій області Віктор Крайтор. Пізніше він написав рапорт на звільнення. Згодом, журналісти та адвокати потерпілих заявили про зникнення із матеріалів справи ключових доказів.

У цьому році програма журналістських розслідувань “Наші Гроші” поцікавилась життям Віктора Крайтора та його родини.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне