Штраф у 40800 грн та 10 років без керма: суд призначив покарання за систематичне водіння на підпитку

Фото: dzerkalo.media

Як повідомили у прес-службі Кам’янець-Подільського міськрайонного суду, 27.09.2018 року було  розглянуто справу про адміністративне правопорушення передбаченого ч.3 ст. 130 КУпАП (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).

Правопорушник протягом року неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за порушення норм ст.. 130 КУпАП, а саме, за відмову від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного сп’яніння та за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

11 вересня 2018 року, горе-водій, близько 10 год. 20 хв. в м. Кам’янці-Подільському вкотре керував автомобілем з явними ознаками алкогольного сп’яніння (нестійка хода, запах алкоголю з порожнини з рота, нечітка вимова). Від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного сп’яніння відмовився в присутності двох свідків, проте під час судового засідання свою вину визнав, підтвердив, що вживав у той день алкоголь.

Постановою Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Громадянина М. було визнано винуватим у вчинені адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 130 КУпАП, та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 40 800 грн., з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 10 років.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне