У Шепетівці відбулося комплексне об’єктове тренування на одній із котелень

Фото: ДСНС

27 вересня перед початком опальовального сезону в одній із котелень міста Шепетівка відбулося комплексне об’єктове тренування – працівників об’єкту навчали діям у разі надзвичайної ситуації.

За легендою, у приміщенні котельні сталася пожежа. Виявивши загоряння, працівники одразу повідомили рятувальників, після чого взялися гасити вогонь за допомогою первинних засобів пожежогасіння до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів. Тим часом керівництвом було організовано негайну евакуацію персоналу із приміщень котельні. Під час заходу було перевірено наявність та справність системи оповіщення, шляхів евакуації, засобів захисту, вміння керівників об’єкту реагувати на небезпеку.

Навчаня у разі виникнення надзвичайної ситуації

У тренуваннях взяли участь добровільні формування цивільного захисту підприємства, представники Шепетівського районного сектору та особовий склад 21 Державної пожежно-рятувальної частини.

Підсумовуючи, керівник навчань наголосив на важливості таких заходів та відмітив злагодженість та оперативність персоналу об’єкту і служб взаємодії.

За даними прес-служби ГУ ДСНС у Хмельницькій області.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне