Жителям області виплачують невикористану субсидію

Фото: Укрінформ

Інформацію про виплату невикористаної субсидії надано Департаментом соцзахисту Хмельницької ОДА.
Порядком призначення житлових субсидій передбачено, що частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг з газу- та електропостачання для індивідуального опалення, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу (695,79 грн.) або 150 кВт×г електричної енергії (135,00 грн.), повертається домогосподарству, яке забезпечило таку економію.

Підприємствами з газо- та електропостачання передано структурним підрозділам з питань соціального захисту населення списки на 95,2 тис. осіб, які мали на рахунках зекономлені в опалювальний сезон 2017/2018 року суми невикористаної субсидії на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення.

Для отримання коштів невикористаної субсидії до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення звернулось 77,9 тис. громадян.

Станом на 26 жовтня поточного року 36,5 тис. громадянам виплачено кошти невикористаної субсидії на загальну суму 23,1 млн. гривень.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне