Герегівці залучають людей для президентської компанії Порошенка?

Про це на своїй сторінці написав хмельницький блогер Віталій Підгайчук.
У своєму дописі він зазначив, що до нього на вулиці звернулась жінка з пропозицією пройти соціальне опитування щодо політичних вподобань. Спочатку, пише блогер, вона зазначила, що є незалежним соціологом. Та вже під час розмови, як пише Віталій, жінка зізналась, що працює на штаб політсили БПП, і збирає опитування за гроші. Також у дописі йдеться і про те, що жінка родом з Городка та має стосунок до політсили нардепа Олександра Гереги “За конкретні справи”.

Скріншот з Facebook
Нагадаємо, що Хмельницький осередок БПП з березня очолив нардеп Андрій Шинькович – співзасновник “За конкретні справи.” А у травні Хмельницьку обласну державну адміністрацію очолив депутат облради від цієї ж політсили Вадим Лозовий. До призначення він працював керівній посаді у столичному ТОВ “Епіцентр К”, що належить подружжю Герег. З того часу обидві політсили втрачають голоси на місцевих виборах.
Також у своєму дописі хмельничанин розмістив фото анкети. Так, на обгортці зазначено, що розробником анкети є ГО “Інститут розвитку і сприяння демократії”. За даними ЄДР, ця організація заснована 4 грудня 2018 року.

скріншот з ресурсу clarity-project.info
Зареєстрований “інститут” у Дніпровському районі столиці у квартирі 16-поверхівки.

Фото: Оксана Щербань
Створили цю органзацію двоє помічників народних депутатів. Іван Добровольський був помічникому народного депутата України від партії “Блок Петра Порошенка” Сергія Алєксєєва.

Скріншот з ресурсу posipaky.info
Ще один засновник Юрій Гойда є помічником на громадських засадах народного депутата від політичної партії “Народний Фронт” Михайла Хміля.

Скріншот з ресурсу itd.rada.gov.ua
Ця пара Добровольський та Гойда також є засновниками ГО “Український центр демократичного суспільства”. Організація зареєстрована 21 грудня 2018 року. І потрапила в перелік громадських організацій, яким ЦВК дозволило мати своїх спостерігачів на виборах Президента 31 березня 2019 року.

Скріншот із сайту ЦВК
Незалежне видання “ТЕКСТИ” навесні минулого року опублікувало перелік псевдосоціологів.