В р. Південний Буг зафіксовано загибель 1861 рибини

Фото: https://khm.darg.gov.ua/

4 вересня 2023 представники Хмельницького рибоохоронного патруля спільно з інспекторами Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області, спеціалістами Держпродспоживслужби та працівниками Управління з питань екології та контролю за благоустроєм Хмельницької міської ради провели обстеження ділянки р. Південний Буг у м. Хмельницький, а саме: від автомобільного мосту по вул. Кам’янецька до автомобільного мосту по вул. Трудова. Інформує Хмельницький рибоохоронний патруль

Нагадаємо, що нещодавно представники ГО “Річки Хмельниччини” звернули увагу на наявність мертвої риби у річці Південний Буг. Представник громадської організації Віктор Карван вважає, що проблема полягає у застої води, яка утворюється через спуск водосховища.

https://khm.darg.gov.ua/

У результаті обстеження зафіксовано загибель 1861 екз. водних біоресурсів, а саме:1239 пліток, 547 окунів, 61 щуку та 14 коропів.

При обстеженні водного об’єкта встановлено, що водне плесо р. Південний Буг рясно вкрите зеленню (ряскою). На поверхні водойми забруднень, візуально, не виявлено.

https://khm.darg.gov.ua/

Під час обстеження, спеціалістами Держпродспоживслужби в Хмельницькій області та спеціалістами Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області відібрано проби води в місцях загибелі риби для проведення лабораторних досліджень.

Висновок про те, що стало причиною загибелі водних біоресурсів фахівці нададуть після результатів проведення лабораторних досліджень.

https://khm.darg.gov.ua/

Рибоохоронці і надалі будуть відстежувати ситуацію на водоймі.

Хмельницький рибоохоронний патруль закликає громадян повідомляти про усі виявлені факти загибелі водних біоресурсів на «гарячу лінію» Хмельницького рибоохоронного патруля:  (068) 384 98 10.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне