Новини за 25.08.2019

На Хмельниччині почали більше будувати нежитлових приміщень

За інформацією Головного управління статистики у Хмельницькій області, за перші сім місяців в області було вироблено будівельної продукції на 1646,1 млн.грн.

«Вікі любить пам’ятки» – допоможи ілюструвати Вікіпедію та виграй призи!

З 1 по 30 вересня 2019 року триватиме щорічний міжнародний конкурс фотографій об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки», який визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Мета проекту — зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року конкурс проходить у 30 країнах. Про це інформує прес-служба ГО “Вікімедіа Україна”

Хмельниччина нарощує експорт та імпорт товарів до ЄС

Експорт перевищив імпорт на 34,5 мільйона доларів за підсумками першого півріччя 2019 року. Про це йдеться у повідомленні Головного управління статистики у Хмельницькій області. 

У липні на Хмельниччині подешевшали овочі та крупи

Про це йдеться у повідомленні Головного управління статистики у Хмельницькій області. За даними відомства, індекс споживчих цін по області та Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) в липні 2019р. порівняно з попереднім місяцем становив 99,8% та 99,4% відповідно, з початку року – 102,5% та 103,0%.

Хмельничан поменшало

У першій половині 2019 року в області померло удвічі більше, ніж народилось. Про це повідомляє Головне управління статистики у Хмельницькій області. 

Засуджено трьох членів організованої групи за торгівлю психотропними речовинами

У суді доведено вину членів організованої групи, які з метою отримання прибутків здійснювали діяльність, пов’язану з незаконним придбанням, зберіганням, перевезенням з метою збуту, а також незаконним збутом психотропних речовин. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури. Правоохоронці області кілька місяців збирали доказову базу та документували протиправну діяльність злочинної групи. Діючи в складі організованої злочинної групи, троє […]

На Хмельниччині минулої доби з різних причин сталося 3 пожежі

Про займання інформує прес-служба ГУ ДСНС у Хмельницькій області. 

30 липня о 06:19 виникла пожежа дачного будинку  у с. Ташки Славутського району. Пожежу на площі 30 кв.м було ліквідовано за лічені хвилини силами вогнеборців 18 Державної пожежно-рятувальної частини. Причина загоряння – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації побутових газових приладів.

На Хмельниччині правоохоронці знешкодили 5 організованих злочинних груп

У прокуратурі області відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів Хмельниччини

Відзначено позитивні здобутки, яких досягнуто спільною та злагодженою роботою правоохоронців упродовж першого півріччя 2019 року. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Подільські експортери отримали 1,7 тисячі сертифікатів EUR.1

За перше півріччя 2019 року Хмельницькою митницею ДФС оформлено понад 1,7 тисячі сертифікатів EUR.1 підприємствам-експортерам для реалізації власної продукції у країнах Європейського Союзу. Про це інформує ГУ ДФС у Хмельницькій області. 

Здійснюється посилений контроль за дотриманням ПДР водіями, які перевозять пасажирів

о це повідомляє прес-служба Патрульної поліції. 

Інспекторами відділу безпеки дорожнього руху здійснюється посилений контроль за дотриманням Правил дорожнього руху водіями, що здійснюють пасажирські перевезення. Усе це відбувається з метою недопущення збільшення кількості ДТП за участю таких транспортних засобів.

Популярне