Вандали понівечили Диво-парк в Нетішині

Фото: Виконавчий комітет Нетішинської міської ради
Поки мужні воїни-герої захищають нашу свободу й незалежність, щоб українці могли вільно жити в своїй державі, інші нівечать її зсередини. Це не перебільшення, бо все починається з малого. Навіть з казкових фігур, що встановлені в Диво-парку. Поки ми називаємо ворогів варварами і вандалами, у Нетішині вандали гуляють у парках, лишаючи після себе зламані лави, урни для сміття, альтанки, понівечені дерева й кущі, спаплюжені казкові фігури.
 
Повідомляє Виконавчий комітет Нетішинської міської ради.
 

Диво-парк, родзинкою якого є казкові фігури, став чи не найулюбленішим місцем відпочинку не тільки дітвори, а й дорослих. Але непоборне бажання вандалів спаплюжити ту красу «взяло верх». У черговий раз «рясно» обмалювали фігури, особливо постраждала Гарбузова карета та Дракон, а казковій Алісі відбито ніс та частину пальця.
 
Нагадаємо, що подібне зафіксовано вже не вперше. Раніше траплялись випадки крадіжок комунального майна та бруківки в Диво-парку.
 

Виконавчий комітет Нетішинської міської ради

 
«Після тривалої перерви вчора ми відновили освітлення парку, відповідно запрацювали і камери відеоспостереження. Працівники КП «Комфорт» постійно, наскільки це можливо, всілякими засобами змивають фарбу на фігурах. Згодом вона з’являється знову. Цього разу, пофарбовано та розписано так деякі фігури, особливо Гарбузову карету, що не впевнена чи вдасться відмити. Я вже не кажу про фізичне пошкодження фігур. Прикро, що нашу працю зводять нанівець та безжально знищують те, що слугує не тільки окрасою та візитівкою міста, а й місцем комфортного відпочинку», – бідкається директор КП «Комфорт» Марія Власюк.
 
Отак і живемо. Одні дбають про комфорт та затишок, а інші все те безсоромно знищують, бо не привчені поважати чужу працю і берегти навколишню красу.
 

 

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне